Vyrábíme reklamní ponožky s designem na přání. Reklamní ponožky patří mezi velmi oblíbené reklamní předměty. Důvodem je vysoká praktičnost a cenová dostupnost ponožek.

Reklamní ponožky jsou vhodné použít nejen jako reklamní předmět určený pro partnery, klienty nebo zaměstnance, ale je možné ponožky použít na prodej jako samostatný produkt. Získáte tím 2 mouchy jednou ranou – zisk z prodaného zboží a branding značky.

Co uděláme s Vaším logem:

  • ponožky
  • dětské punčocháče
  • čepice, šály, čelenky
  • bambusové funkční prádlo

Jaké ponožky vyrábíme?

Jsme schopni pro Vás zajistit ponožky vhodné pro rozdílné aktivity – letní kotníčkové, klasické, sportovní, kompresní, atd., ale i různých materiálů – bavlna, bambus, coolmax, atd. Výběr je opravdu velmi široký a záleží jen na Vás pro jakou příležitost ponožky potřebujete.

Ponožky se vyrábí v různých velikostech. Standardní velikosti ponožek jsou:

  • 35-38
  • 39-42
  • 43-46

Po domluvě je možné velikosti přizpůsobit dle potřeby. To samé platí i pro design ponožek. Může se vyjít ze základního provedení ponožky, ale je možné si ponožku nastylovat opravdu dle svého tak aby ponožka odpovídala přesně Vaší představě a potřebě pro akci na kterou ty ponožky máte.

Doba výroby ponožky

Jak dlouho se reklamní ponožky budou vyrábět záleží na poptávaném množství, zvoleném typu ponožky. Standardní doba dodání je kolem 1 měsíce včetně výroby vzorku. Pokud na ponožky spěcháte je možné udělat i výrobu v expres režimu.

Minimální množství a cena ponožek

Cena ponožek se pohybuje od 25 Kč bez DPH za pár až do stovek korun u profi modelů (např. kompresní podkolenky). Cenu výrazně ovlivňuje množství, proto cena při 100 párech bývá výrazně vyšší než třeba u 500 či 1000 párech. V ceně jsou zahrnuté náklady spojené s přípravou, grafikou a na výrobu vzorku.

Reklamní ponožky vyrábíme již od 50 párů, doporučujeme však minimálně 100 párů, kde cena zásadně klesne.

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme s výběrem vhodného typu ponožky.