Máte zájem rozšířit náš úspěšný tým? Máte zajímavý a smysluplný produkt nebo službu? Sháníte sponzoring nebo odměny do soutěžě?
Zavolejte nebo napište, rádi s Vámi probereme všechny možnosti.

Obchodní zástupce – pro regiony Praha, Čechy, Morava

V současné době posilujeme tým obchodních zástupců pro jednotlivé regiony v ČR. Hledáme jedince, kteří mají vysoké pracovní nasazení a obchodního ducha.

Pracovní náplň

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • péče o vybudovanou klientelu
  • komunikace s klientem k zakázce, předání do výroby

Požadavky

  • SŠ vzdělání (vhodné i pro absolventy nebo ženy na MD)
  • profesionální vystupování
  • komunikační dovednosti
  • schopnost dotáhnout rozdělané zakázky
  • proaktivní přístup

Co nabízíme

  • příjemný mladý kolektiv
  • volná pracovní doba, home office
  • motivující výdělky
  • vliv na vývoj a spoluvytváření firmy
  • spolupráce formou DPP, ŽL

Kontakt: Vaše CV zasílejte na info@firemni-ponozky.cz